Home Konkursy AUTOPORTRET STRZELIŃSKI JUŻ GOTOWY !

Nie trać czasu z kimś, kto nie ma go, aby go spędzać z tobą.
AUTOPORTRET STRZELIŃSKI JUŻ GOTOWY ! Drukuj Email
Wtorek, 28. Wrzesień 2010 19:32
Aktualnie wystawiony w Czytelni dla Dorosłych (I piętro Biblioteki) – do 16.10. 2010 r.

Premierowo prezentują go w plenerze nasze bibliotekarki, dołączając do tego zbiorowego autoportretu także własne uśmiechnięte oblicza.

Jesienna aura tylko na początku zapewniała zwiedzającym komfort, a dodatkowo ... malowniczą aranżację.

Potem, tzw. pogoda dynamiczna (to doprawdy eufemizm wobec tego ulewnego deszczu, jaki towarzyszył „michałowemu świętu”) zmusiła wystawę do przywdziania … płaszcza przeciwdeszczowego - widzowie też zaopatrzyli się w stosowne rekwizyty.

Dla sponsora musiało znaleźć się bezpośrednie dojście do eksponatów. Szefowa Biblioteki w ekstremalnych warunkach prezentuje walory wystawy P. Markowi Horodyskiemu – przedstawicielowi „Millenium” s.c., aby nie miał wątpliwości, że dla autorów takich zdjęć warto było ufundować nagrody.

A oto kulminacyjny moment honorowania laureatki GRAND PRIX – MARII TYCZYŃSKIEJ.

Kompletna lista laureatów poniżej.

GRAND PRIX                      Maria Tyczyńska – Zespół Szkół Ogólnokształcących  w Strzelinie

I MIEJSCE                           Maciej Feruś – Gimnazjum nr 1 w Strzelinie

II MIEJSCE ex aequo          Aleksandra Balcer – Z. Szkół Ogólnokształcących w Strzelinie

II MIEJSCE ex aequo          Dominika Mróz – Gimnazjum nr 1 w Strzelinie

NAGRODA  SPECJALNA  Kinga Knopik – Gimnazjum nr 1 w Strzelinie
(ufundowana przez fotografika i dziennikarza – Andrzeja Kaczmarka)

WYRÓŻNIENIE                  Izabela Gaj – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzelinie

WYRÓŻNIENIE                  Julia Mierzwińska  – Szkoła Podstawowa nr 5 w Strzelinie

WYRÓŻNIENIE                  Sonia Wieruszewska – Gimnazjum nr 1 w Strzelinie

Wkrótce zamieścimy zwycięskie prace.