Home Konkursy KIEDY CZYTANIE STAJE SIĘ NAŁOGIEM

Cytaty

Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry.
KIEDY CZYTANIE STAJE SIĘ NAŁOGIEM Drukuj Email
Wpisał Maria Tyws   
Czwartek, 21. Grudzień 2017 11:49

DSCN1255

Kiedy czytanie staje się nałogiem, to można w ciągu roku przeczytać nawet 173 książki. Tak, jak to się przydarzyło naszej czytelniczce Wypożyczalni dla Dorosłych, tegorocznej zwyciężczyni konkursu „Wybieramy Czytelnika Roku" – Pani Zofii Pukacz.

DSCN1238


Wśród młodych czytelników prym wiodły: Ania Marzec ...

DSCN1252


... i maleńka Liwia Łoś, której nie tylko w czytaniu, ale i w udźwignięciu ciężaru sukcesu pomaga mama.

DSCN1247


Po uhonorowaniu laureatów usiedliśmy do stołu nie tylko po to, aby zjeść ciasto, ale też – jak to między nami, książkowymi molami bywa – porozmawiać o literaturze, oczywiście!

DSCN1264


DSCN1262

Najaktywniejsi czytelnicy naszej filii w Nowolesiu także zostali nagrodzeni. Zasłużone słodkie nagrody nie bez trudu podtrzymują: Anna Grzesiowska i uczennica Oliwia Baran.

IMG 0686


Naszym tegorocznym rekordzistom serdecznie gratulujemy i zapraszając wszystkich do biblioteki w roku przyszłym, przypominamy, że każdy może do tej czytelniczej elity dołączyć. Wystarczy czytać książki, dużo książek! Nawet jeśli za rok o tej porze nie odbierze się tytułu laureata naszego konkursu, to i tak warto. Przecież wartością jest sama lektura i to, co nam daje ... w wymiarze niekoniecznie materialnym.

Ostatnia zmiana Czwartek, 21. Grudzień 2017 13:26