Home Konkursy KIEDY CZYTANIE STAJE SIĘ NAŁOGIEM

Cytaty

Nigdy nie wiemy, co jest, a co nie jest twórczością.
KIEDY CZYTANIE STAJE SIĘ NAŁOGIEM Drukuj Email
Wpisał Maria Tyws   
Czwartek, 21. Grudzień 2017 11:49

DSCN1255

Kiedy czytanie staje się nałogiem, to można w ciągu roku przeczytać nawet 173 książki. Tak, jak to się przydarzyło naszej czytelniczce Wypożyczalni dla Dorosłych, tegorocznej zwyciężczyni konkursu „Wybieramy Czytelnika Roku" – Pani Zofii Pukacz.

DSCN1238


Wśród młodych czytelników prym wiodły: Ania Marzec ...

DSCN1252


... i maleńka Liwia Łoś, której nie tylko w czytaniu, ale i w udźwignięciu ciężaru sukcesu pomaga mama.

DSCN1247


Po uhonorowaniu laureatów usiedliśmy do stołu nie tylko po to, aby zjeść ciasto, ale też – jak to między nami, książkowymi molami bywa – porozmawiać o literaturze, oczywiście!

DSCN1264


DSCN1262

Najaktywniejsi czytelnicy naszej filii w Nowolesiu także zostali nagrodzeni. Zasłużone słodkie nagrody nie bez trudu podtrzymują: Anna Grzesiowska i uczennica Oliwia Baran.

IMG 0686


Naszym tegorocznym rekordzistom serdecznie gratulujemy i zapraszając wszystkich do biblioteki w roku przyszłym, przypominamy, że każdy może do tej czytelniczej elity dołączyć. Wystarczy czytać książki, dużo książek! Nawet jeśli za rok o tej porze nie odbierze się tytułu laureata naszego konkursu, to i tak warto. Przecież wartością jest sama lektura i to, co nam daje ... w wymiarze niekoniecznie materialnym.

Ostatnia zmiana Czwartek, 21. Grudzień 2017 13:26